postheadericon Ze stójką, długimi rękawami, guzikami

Od pewnego czasu można zauważyć, iż koszule z kołnierzykiem są wypierane przez fasony ze stójką. Należy podkreślić, iż uwielbiają je nie tylko panie, ale i mężczyźni, ponieważ w ich przypadku nie muszą się już martwić o dobór muchy czy krawatu. Z pewnością, wśród męskich kreacji dominują stroje z długim rękawem, zaś w przypadku kobiecych koszul ich asortyment jest znacznie bogatszy. Otóż, w tym sezonie dużym zainteresowaniem cieszą się bluzki ze stójką dodatkowo zdobione szarfą, którą można zawiązać w kokardę. Nie mniej śliczne są dłuższe fasony ze ściągaczem, po które chętnie sięgają kobiety w rozmiarze XXL.

Trzeba zwrócić uwagę na to, że większość osób decyduje się na zakup koszuli z długim rękawem, choćby dlatego że jest ona uważana za bardziej elegancką od strojów z krótkim rękawem. Ponadto, tego rodzaju kreacja pasuje na każdą okazję i łatwo możemy ją dopasowywać do różnych elementów naszej stylizacji. Należy dodać, iż koszule z długim rękawem cechują się szerokim asortymentem, choć największym zainteresowaniem cieszą się i tak klasyczne fasony, po które sięgają i kobiety, i mężczyźni. Mowa tu przede wszystkim, o białych koszulach z klasycznym kołnierzykiem, które mimo swej prostoty są bardzo szykowne. Warto też postawić na kreacje w pastelowych barwach, które wracają do mody oraz stroje zdobione paseczkami. Natomiast panie mogę się jeszcze zdecydować na bluzki w grochy czy kwiaty, bowiem są trendy. Nie zapominamy o  tym, że damskie fasony mogą być też dodatkowo zdobione kokardami, marszczeniami czy żabotem, a także paskiem.

Poza tym, modne koszule mogą być ubierane przez głowę, zasuwane na zamek, zapinane na haftki lub zatrzaski, a także sznurowane. Jednakże do najpowszechniejszych i najpiękniejszych należą koszule na guziki. Oczywiście, większość z nich ma okrągły kształt i jest niewielkich rozmiarów, chociaż zdarzają się nietypowe guziki przypominające kwiatki, serduszka, kwadraty czy kokardki. Ponadto, przeważnie są one utrzymane w tej samej kolorystyce co koszula, ale mile widziane są też guziki w innym odcieniu, wspaniale kontrastujące z barwą kreacji. Bywa, iż niektóre guziki są obszyte koronką lub innym ozdobnym materiałem, czasami dodatkowo upiększanym wzorami.

Podsumowując, koszule, czy to damskie czy męskie, nigdy nie wychodzą z mody, dlatego warto mieć przynajmniej jedną kreację tego typu w szafie. Natomiast w tym sezonie na pewno będą cieszyć się ogromną popularnością fasony ze stójką, długimi rękawami i na guziki.